14236-200

REAL DOG

tai pilnavertis ir nepaprastai skanus ėdalas Jūsų draugui.

team-8a9cfeaf504b04d8a11929d0e70e0232

REAL DOG

ėdalai sukurti bendradarbiaujant Vokietijos ir Lietuvos specialistams. Ėdalai gaminami vienoje pažangiausių gamyklų Vokietijoje. Įmonės, priklausančios tai pačiai įmonių grupei, gamina ir daugumą šunų ėdalo gamybai reikalingų žaliavų. Dėl to, ėdalo gamyboje naudojamos žaliavos yra visada šviežios ir aukštos kokybės.

7135873_preview

REAL DOG

2020 metais pradėta gaminti ir Lietuvos pirkėjams pristatyta REAL DOG Super premium ėdalų linija. Pirmieji pirkėjus pasiekė ėdalai, skirti jautriems šunims. Tai ėdalai su ėriena, su antiena, ėdalas kurio sudėtyje nėra grūdų bei ėdalas su minimaliu ingredientų kiekiu, skirtas ypač jautriems ėdalo sudedamosioms dalims šunims. 2021 metų antroje pusėje planuojame pirkėjams pristatyti kasdienę REAL DOG Super premium ėdalų liniją.

tinklas

REAL DOG

vardas užregistruotas 2012 metais. Tais pačiais metais pirkėjams pristatyta REAL DOG High premium produktų linija. Tai iš geriausios kokybės žaliavų pagaminti kasdieniai ėdalai visų veislių šunims. Jie puikiai patenkina augintinio poreikius, be to, šunims labai patinka šių ėdalų skonis. 2021 metų antroje pusėje planuojame šią liniją praplėsti ėdalu su ėriena su ryžiais.

happy

REAL DOG

ėdalai – kad Jūsų šuo būtų laimingas ir gerai jaustųsi.

dog-png-icon-21

REAL DOG

tikras ėdalas tikriems šunims